MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 17475239
nr 1747 5239
Fåtöljer
ett par, Pethrus Lindlöf, modell Åsa, Lindlöfs Möbler, Lammhult. 1970-tal. Förkromat stålrör
Kondition: slitage, skador
Utrop:
8.000 kr
Såld:
9.200 kr
måndag 8 december 2025
kl 18:27:56
6.000 kr
6.200 kr
7.800 kr
7.200 kr
7.400 kr (Budbetjänt)
7.600 kr
7.800 kr (Budbetjänt)
8.000 kr
8.200 kr
9.000 kr